Novinky na webu
Begleri Twister
Begleri Twister
"Improving begleri skills and breaking bad habbits feels good!
Here are some things from community which helped me I'd like to point out...
#gpfsye mentioned that we should try different begleri sets and to not be stuck at one combo (try to expand, do different combos,...). Focusing on different combos is important to me, especialy when it comes to freshly discovered repeaters 😀 Trying different sets helps with determination when/where to pinch/release bead. Also one set can be made for wild freestyles and one for "subtle", relaxing game...
#musclebones in one of his tutorials, mentioned that it is good to try to play with opened hand - extended fingers (helps especially with rolls). Although my brain had a hard time learning this, it is indeed rewarding, this way it is easier to connect rolls, it feels great and sometimes the extended fingers can save the "roll gone wrong" situation. So, I'm working on it... Thanks!"

" Vylepšování dovedností s begleri a lámání špatných návyků je fajn! Tady jsou nějaké věci z komunity, které mi pomohli, a tak bych je rád vyzdvihnul.
#gpfsye zmínil, že bychom měli zkoušet různé begleri sety a nebyli zaseklí na jednom combu (snažit se combo rozšířit). Soustředit se na různá comba je pro mě důležité, zvlášť, když přijde na čerstvě objevené opakovačky. 😀 Zkoušení různých setů pomáhá určit, kdy/kde chytnout/pustit bead. A jeden set může být dělaný na divoké freestyly a jeden na "nenápadnou", relaxační hru...
#musclebones v jednom ze svých tutoriálů zmínil, že je dobré snažit se naučit hrát s otevřenou dlaní - nataženými prsty (pomáhá hlavně s rolovačkami). Ačkoli měl můj mozek trochu trable, než pochopil, co po něm chci, je to vskutku odměňující způsob, jak usnadnit napojování rollů, pocitově je to paráda a natažené prsty občas zachrání "roll utekl" situaci. Takže, dělám na tom... Díky!"

#begleri #begleritwister #twistyourmind #learning #flow #training #hra #uceni #hracky #sebepoznani #zonglovani #zabava #relax
Begleri Twister
Begleri Twister
Begleri Twister
Dnešní begleri sestava na stánku na hodech... Kdo nehoří, nezapálí! 🔥
.
.
#begleri #begleritwister #crew #teamwork #hody #promo
Begleri Twister
Begleri Twister
Lukáš: "Ahoj, světe! Během příprav na svatbu a svatby jako takové, fungovalo begleri jako zabavení a kapesní terapeut. Na pár týdnů bylo begleri moji jedinou meditací.
Svatba i líbánky dopadly pohádkově, i když mi to vzhledem k mé kondici dalo zabrat. Cítím se jako zhmotněný Jin a Jang, když cítím tolik bolesti a zároveň tolik lásky. A opět jsem poznal, že begleri je úžasný společník v dobách samoty nebo izolace... Proměnil jsem frustraci ve štěstí při zdokonalování freestylů s begleri."

Luke: "Hello world! During the wedding preparations and the wedding itself, begleri was there bringing joy and also worked as a " pocket therapeutist". For a few weeks, begleri was my only meditation. The wedding and honeymoon went wonderful, although it was a hard nut to crack. I mean, I feel like manifestation of Jin and Jang, when I'm going through so much pain and love at the same time.
And once again I could see how great companion begleri is during times of loneliness or isolation... Improving my begleri freestyle I turned blues into happiness."
#begleritwister #begleri #therapy #stres #terapie #sebepoznani #stesti
Begleri Twister
 • 49
 • 1
 • 35
 • 2
 • 19
 • 3
 • 36
 • 0
 • 11
 • 0
 • 16
 • 0